Specifications
| Dimensions (HWD) | 1140 × 1380 × 890 mm |
|---|---|
| Brand | Tefcold |
| Temperature Range | +65 to +85 °C |
| Climate Class | 3 |
| Finish | White |
| Defrost | Automatic |
| Amps Required | 13A 3 Phase |
| Total Connected Load | 3630 W |
| Operating Voltage | 220-240V / 1N~ / 50Hz |
| External Dimensions | 1300 x 825 x 1290 mm |
| Packed Dimensions (HWD) | 1380 x 890 x 1140 mm |


















































































































Reviews
There are no reviews yet.